آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
کیش
0 0

خانه مردم شناسي بوميان كيش در كي بنا با قدمت 200 سال در قديمي ترين محله جزيره كيش (سفين قديم) قرار دارد. اين خانه در زميني به مساحت هزار و دويست مترمربع حدود 200 سال پيش بنا شده و داراي 15 اتاق و دو حياط مجلسي و حياط خانوادگي بوده و از سبك معماري كاملا بومي برخوردار است.
اين خانه به منظور معرفي تاريخ ، فرهنگ ، آداب و رسوم ، معيشت و صنايع دستي منحصر به فرد بوميان كيش ، با هدف اشتغالزايي براي بوميان محله و تحقق توسعه گردشگري پايدار براي جزيره كيش به خانه مردم شناسي بوميان كيش تبديل شد. اين خانه نمادي از اصالت مهمان نوازي مردمان كيش است.

 

 

 

 

آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید