آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
صفحه ی اصلی / کوش آداسی
کوش آداسی
0 1

یکی از جاذبه های زیبای کوش آداسی پارک ملی دلتای آیدین می باشد که بسیار زیبا و بی نظیر است.

این پارک ملی در استان آیدین و در محدوده شهرستانهای کوش آداسی و سوکه قرار دارد، از طریق جاده کوش آداسی - سوکه قابل رفت و آمد می باشد. فاصله این پارک ملی تا کوش آداسی 28 کیلومتر و تا سوکه 34 کیلومتر است.

بافت ژئولوژیکی شبه جزیره دیلک که از پیشروی کوه سامسون به دریای اژه بوجود آمده از توده های متعلق به دوران پالزوئیک، مزوزوئیک و نئوژن بوده که یکی از نواحی مندرس که از جاذبه های  کوش آداسی نیز به حساب می آید. پلاژهای شنی، دره ای، سنگی مرتفع این شبه جزیره توجه زیادی را جذب کرده است. بخش شمالی این پارک ملی دارای یک پوشش گیاهی بی نظیر در منطقه مدیترانه است. بویژه گیاهان تیره شاه بلوط و دفنه و نیزانواع گیاهان مخصوص ناحیه مدیترانه در این شبه جزیره با طراوت و زیبایی خاصی به چشم میخورد.

در کنار سواحل پارک دلتای ایدین می توانید انواع لاک پشت ها که در حال زاد و ولد میباشند را مشاهده کنید.

منطقه مقدس در این مکان وجود دارد که قدمت آن به قرن ۸ و ۹ میلادی بر می گردد که از دیدنی های این مکان محسوب می شود. البته این بخش فقط یک مکان دیدنی نیست بلکه به منظور برگزاری کنفدراسیون ها و مراکز سیاسی و علمی و کنفرانس ها نیز به عنوان یک مکان فرهنگی در نظر گرفته شده است.

برای آمدن به این مکان ساعات روز توصیه می شود. می توانید از قهوه خانه سنتی پارک هم استفاده کنید و از طرفی برای سکونت می توانید از چادر و کاروان ها استفاده کنید.

 

 

 

 

                                                   

 

 

آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

کلمات کلیدی :
کوش اداسی,اطلاعات گردشگری,پارک ملی,دلتی آیدین
آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید