آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
صفحه ی اصلی / تایلند
تایلند
0 0

از زیباترین جاذبه های شهر چیانگ مای تایلند ، معبدزیبا وتاریخی  سوآن داک است. این معبد بسیار قدیمی بوده و از معماری خاص و منحصربه فردی برخوردار می باشد.

معبد سوآن داک در خیابان سوتب و در نزدیکی دیوارهای باستانی شهر چیانگ مای واقع شده ودسترسی به آن نیز آسان است.این معبد مملو از مجسمه ها و نقاشی های زیبا بوده ودارای محیطی آرام بخش است و برای گردشگرانی که از نقاط مختلف دنیا به چیانگ مای سفر کرده اند، جذاب است.جالب است بدانید که گردشگران می توانند اطلاعات کامل از این مذهب و این معبد را به صورت مستقیم از خود راهبان و کاهنان کسب کنند..

 

معبد سوآن داک خصوصیات منحصر به فردی دارد که هر جایی یافت نمی شوند .یکی از اصلی ترین ویژگی آن، سالن نمازگزاری کاهنان بودایی بوده و از ویژگی های دیگر آن می توان به مناره های مختلف معبد اشاره نمود .طوریکه در این مناره ها آثار مقدس بوداها قرار گرفته اند.جدای ازمناره ها،می توان از نقش های دیواری برجسته این معبد نیز به عنوان جاذبه توریستی یاد نمود.لازم به ذکراست که مناره اصلی به رنگ طلا و بقیه آن ها سفید رنگ هستند.

آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

کلمات کلیدی :
روشنی گشت,گردشگری,تایلند,معبد سوآن داک
آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید