آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
صفحه ی اصلی / آنتالیا
آنتالیا
0 1

یکی از جاذبه های توریستی و گردشگری آنتالیا ساحل لارا است که  به پلاژ هالک نیز معروف است. این ساحل، اولین ساحل عمومی است که توسط شهرداری آنتالیا اداره می شده است. معمولاً سواحلی که از سودآوری تجاری برخوردارند توسط هتل های لوکس اداره می شوند. سواحل عمومی نیز از دسته همین سواحل محسوب می شوند. ساحل زیبای لارا در فاصله تقریباً 10 کیلومتری از بندر آنتالیا قرار دارد. .این ساحل دارای  سنگریزه های کوچک و ماسه های نسبتاً تیره می باشد. خدمات و امکاناتی که در بیشتر قسمت های ساحل لارا وجود دارد توسط هتل های تجاری ارائه می شود. از خدمات این ساحل می توان به وجود چترهای آفتابگیر، دوش، غرفه های فروش اسنک ، نوشیدنی  و...اشاره کرد. همچنین تعدادی تأسیسات تجاری خصوصی نیز در کنار این سواحل وجود دارد. اینکه فردی صندلی و آفتابگیر شخصی خود را به کنار ساحل ببرد یا تمایل به اجاره این وسایل در آنجا داشته باشد، به فرد بستگی دارد.

 

آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

 
کلمات کلیدی :
روشنی گشت,گردشگری,آنتالیا,ساحل لارا
آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید