آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
صفحه ی اصلی / کوش آداسی
کوش آداسی
0 1

از تفریحات کوش آداسی جزیره کبوتر است. جزیری کبوتر، جزیره ی کوچکی است که با یک جاده‌ی باریک به شهر متصل می‌شود. خانه‌ پرنده‌ها در فصل مهاجرت پرندگان می‌شود و به نوعی سمبل كوش آداسي به شمار می آید. در زمان های گذشته نام این جزیره کوش آداسی یا جزیره پرندگان بود . در واقع معنای نام کوش آداسی نیز همین است. در زمان امپراطوری عثمانی این نام را به شهر دادند و برای این جزیره نام  جریره کبوتر ها را برگزیدند .

ساحلی خلوت و دنج دارد و برای مسافرانی که خواستار آرامش هستند و می خواهند دور از هیجان باشند جای مناسبی است . منظره زیبای این جزیره در زمان غروب آفتاب هر بیننده ای را به خود جذب می کند . ساحل زیبای جزیره در طلوع و غروب آفتاب منظره هایی فوق العاده دارد و دیدن این مناظر زیبا بسیار آرامش بخش و هیجان انگیز است .

در دوره عثمانی این جزیره به دلیل موقعیت استراتژیک خود برای اهداف نظامی مورد استفاده قرار می گرفته است . داخل این جزیره یک قلعه نیز قرار دارد . این جزیره که جزو جاذبه های کوش آداسی میباشد ، دارای رستوران نیز می باشد که می توانید برای صرف غذا مراجعه نمایید.

بازدید از موزه داخل قصر بزرگ جزیره خالی از لطف نیست، اما نشستن و تماشای نمای زیبای مقابلتان هم لذتبخش است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

 

کلمات کلیدی :
کوش آداسی,جزیره کبوتر,گردشگری,اطلاعات
آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید