آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
رم
0 0

پیاتزا ناوونا

یکی ازجاذبه های رم که هرساله میلیون هابازدید کننده از سرتاسرجهان دارد ،پیاتزا ناوونا میباشد.این میدان مشهورترین و شاید زیباترین میدان سبک باروک شهر رم است که در محل سابق استادیوم دومیتیان ساخته شده است. این استادیوم در سال ۸۶ بعد از میلاد، توسط امپراتور دومیتیانوس ساخته شده و فرم بیضی آن نیز یادگار این استادیوم است. استادیوم مذکور که دارای فضایی بزرگتر از میدان کولیسئوم بوده است، بیشتر برای رویدادهای مهم و فستیوالهای ورزشی مورد استفاده قرار میگرفته است. این محل به نام میدان رقابت و مسابقه نیزشناخته میشده است و بنابر نظریه عده ای از کارشناسان، این نام سهوا به "این آگون و سپس به "ناوون تغییر یافت که در نهایت به ناوونا تبدیل شد و به همین شکل باقی مانده و ثبت شد. فواره چهار رودخانه جذابترین بخش میدان، سه فواره آن هستند. فواره میانی که بزرگترین آنها نیز هست، فواره چهار رودخانه نام دارد که بین سالهای ۱۶۴۷ و ۱۶۵۱ و به درخواست پاپ اینوسنت دهم  ساخته شده است. طراحی این فواره در ابتدا به فرانچسکو بورومینی ۱۶۶۷-۱۵۹۹معمار برجسته و بانفوذ سبک باروک سفارش داده شد، ام در نهایت این کار به عهده جیان لورنزو برنینی معمار مشهور دیگر آن دوره و رقیب بورومینی، قرار گرفت و به بزرگترین شاهکار این معمار و نماد تاثیرات نمایشی و دینامیک سبک باروک تبدیل شد.

 

 

 

آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

 

 

 

کلمات کلیدی :
پیاتزا ناوونا,رم,زیباترین میدان رم
آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید