آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
رم
0 0

بنای یادبود ویکتور امانوئل

یکی از برترین و زیباترین جاذبه های دیدنی ایتالیا ، بنای یادبود ویکتور امانوئل می باشد که در قلب شهررم ساخته شده است . بنای یادبود ویکتور امانوئل به افتخار اولین پادشاه ایتالیا ، ویکتور امانوئل II، در شیب تپه کاپیتولینه، بنا شده است.  این بنادر سال 1911 ، 50 سال پس از اتحاد ایتالیا افتتاح گردید این بنا در ميدان ونیز در مركز شهر رم قرار گرفته. این بنای یادبود باستاني يادگار اولين پادشاه ايتالياي واحد ويكتور امانوئل دوم مي باشد. اين بنای بزرگ از سنگ مرمر ساخته شده است.ساخت مجسمه امانوئل در سال 1885 آغاز شد، اما چهل سال بعد تكميل گرديد. اين اثر از آن جهت براي ايتاليائيها اهميت دارد كه سمبل وحدت اين كشور مي باشد.

 

 آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

 

 

 
کلمات کلیدی :
بنای یادبود ویکتور امانوئل,رم,سمبل وحدت کشور ایتالیا
آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید