آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
رم
0 0

ویلا بورگزه

یکی از جاذبه های دیدنی و زیبای رم ،پارک ویلا بورگزه است .ویلا بورگزه  بزرگ‌ترین پارک عمومی در شهر رم است ودقیقاً در شمال پله‌های اسپانیایی قرار دارد، . این پارک  در اوایل قرن 17 میلادی ساخته شده است و یک دریاچه و چندین معبد، فواره، مجسمه، و موزه دارد. در این میدان مانند میدان فردوسی ایران تندیسی از ابوالقاسم فردوسی نصب شده است که قدمتی بیش از 50 سال دارد؛ این مجسمه که 185 سانتیمتر ارتفاع دارد و از مرمر سفید ساخته شده است، کار استاد صدیقی است که در 20 ماه مه 1958 به رم برده شد و طی مراسمی در یکی از میدان‌های رم نصب شد. این پارک شامل ساختمان‌ها، موزه‌ها و از جمله موزه گالریا بورگزه می‌باشد. پارک ویلا بورگزه با مساحتی حدود 80 هکتار، بعد از پارک ویلا دوریا پامفیلی بزرگ‌ترین پارک شهرمی باشد.

 

 آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
ویلا بورگزه,رم,بزرگ‌ترین پارک عمومی شهر رم
آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید