آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
صفحه ی اصلی / استانبول مرکزخرید کانیون
استانبول مرکزخرید کانیون
0 0

کانیون مجموعه خرید شهری در استانبول است کانیون  برجسته ترین مرکز خرید ترکیه در استانبول است که در مه سال ۲۰۰۶، در فضای ۴۰۰،۰۰۰ فوت مربع ساخته شده است این مجموعه خرید دارای ۲۶ طبقه برج ادارات و ۱۷۹ خانه مجلل است

کانیون استانبول ترکیب یک روش منحصر به فرد برای خرید، سرگرمی، و خرده فروشی در پوسته معماری فوق العاده است کانیون دارا ۱۶۰ فروشگاه، ۹ صفحه نمایش سینما، مرکز تناسب اندام. و مرکزی برای برند های محلی و جهانی، کافه ها است و قسمتی از این مرکز خرید استانبول در فضای باز ساخته شده است. کانیون مکان مناسبی برای خرید از  مارک های معتبر  جهان و خرده فروش های دنیای مد مانند هاروی نیکولز است و  اولین فروشگاه اپل در قاره اروپا نیز در این مرکز خرید کانیون واقع شده است.کانیوین در ماه ژوئن سال ۲۰۰۶ ساخته شده است کانیون یک پروژه مخلوط ساخته شده در مرکز شهر استانبول با ۱۷۹ آپارتمان های مسکونی، یک بلوک دفتر ۲۶ تایی و ۳۷،۵۰۰ متر مربع از فضای خرده فروشی است که گرد هم آمدندهدف از ساخت کانیون، ایجاد یک قلب برای شهراستانبول است که مردم را با  کار، زندگی  و خرید در منطقه مدرن استانبول  و فراتر از آن به هم متصل کند  توابع کانیون بیشتر شبیه یک بخش حیاتی از فضای شهری و  یک مرکز استاندارد است اداره و یا پروژه های مسکونی بسیاری در کنار ان ساخته شده است.طراحان کانیون شرکت www.jerde.com  است که پیشرو معماری تجربی و عملی در جهان می باشد و تمرکز خود را بر روی ایجاد مکانی جالب که  نه تنها یک ساختمان منحصر به فرد باشد بلکه بتوانند بین مردم و فضای آن ارتباط برقرار کنند و چگونه این فضا  انرژی مثبتی به عنوان محیط زیست متحرک و مکان صمیمی در زندگی مردم نقش داشته باشد و فراتر از فضای فیزیکی  باشد. این یک ترکیب منحصر به فرد از طراحی، درک و رفتار انسان ، معماری، و برنامه ریزی شهری است.

اقامتگاه کانیون با  ۲۱ اتاق در  سبک ها و اندازه های مختلف اعم از ۸۰ متر مربع تا ۳۸۰ متر مربع. با فضای داخلی طراحی شده توسط  Sevil هلو و بریگیته وبر مکانی منحصر به فرد، زیبا، همه کاره و کاربردی می باشد.خدمات کار و تفریح،کافه ها، رستوران ها، کافه در داخل مجموعه، زندگی اجتماعی در کانیون را پر جنب و جوش و متفاوت از زندگی کاری نموده است. همچنین باشگاه تناسب اندام با ۴۰۰۰ متر مربع یک فرصت عالی برای سلامتی و تمرینات ورزشی استساختمان اصلی مرکز کانیون استانبول دارای ۴ سطح در یک محیط درجه اول و قسمتی  در هوای آزاد است مغازه های خرده فروشی در کانیون در  ۴ خیابان کاملا متمایز، هر کدام با انرژی و زیبایی های طراحی منحصر به فرد وجود دارد . این فضا موقعیت نوآورانه ای برای بازدید کنندگان برای اتصال بهمارک های معتبر  و  پیدا کردن محصول دلخواه شما فراهم میکند. بسیاری از مناطق پیاده روی تحت  پوشش تهویه هواقرار دارند  فضا باز کانیون در فضای باز به راحتی اجازه می دهد تا بازدید کنندگان تجربه بهترین از هر فصل داشته باشند کانیون استانبول دارای بیش از  ۱۶۰ فروشگاه،سوپر مارکت لذیذ، بازار خیابانی، سینما، رستوران ها، باشگاه سلامت و مناطق در فضای باز است. فروشگاه هاس برتر مد در جهان، مراکز لوکس، فروشگاه های الکترونیکی و مارک های سرگرمی هر قصد خریدی را برا اورده میکند  ده ها تن از مارک های جدید ورود به ترکیه برای اولین بار در این مرکز فروشگاه خود را افتتاح کرده اند  اعم از Wagamama، داگلاس، فروشگاه اپل، به Conbipel همه از برند های برجسته است. اخبار مهم این است که، پیشرو در جهان مکه مد، هاروی نیکولز، لنگر است. با آوردن آن مارک های متعدد است که هاروی NIC ها لبه لودگی خود را در بریتانیا داده می شود، شکی نیست که این بلافاصله تبدیل شدن به مرکز مد استانبول وجود دارد.کانیون نه تنها برای خرید در ترکیه، بلکه برای کل منطقه اروپا جنوبی تنظیم شده است.

 

 

 

 

 

 

 

آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

کلمات کلیدی :
مرکزخرید کانیون,مراکز خرید استانبول,استانبول,مرکزخرید کانیون استانبول,خرید در استانبول,kanyon
آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید