آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
صفحه ی اصلی / استانبول مرکز خرید آکمرکز
استانبول مرکز خرید آکمرکز
0 0

مرکز خرید آک استانبول پر طرفدارترین مرکز خرید و بهترین مرکز خرید دنیا می باشد.
مرکز خرید آک مرکز استانبول که در سال 1993 افتتاح شد، در سال 1996 برنده بهترین طراحی و معماری شده است، 246 فروشگاه در این مجتمع وجود دارد که شامل فروشگاههایی برای پوشاک بانوان، آقایان و کودکان، منسوجات، محصولات الکترونیکی، محصولات ارتوپدی، لوازم التحریر، ورزشی، کیف وکفش، عینک و سایر مشاغل همانند آرایشگاه‌های مختلف، بانک ها، صرافی ها، خیاطی، فروشگاه بزرگ حیوانات خانگی و در نهایت سوپرمارکت است.
25 میلیون دلار برای بازسازی مجدد طبقه اول این مجموعه اختصاص داده شد و باعث شد که طراحی داخلی این طبقه بسیار زیبا و وصف ناشدنی شود؛ نحوه روشنایی، دیزاین ، وجود برندهای لوکس، چیدمان رستوران های مختلف براساس سلیقه افراد و غیره از عوامل زیبایی این طبقه محسوب می شود. در کنار هم قرار گرفتن این عوامل و ارائه خدمات بسیار خاص به مشتریان قبل و بعد از خرید، باعث ایجاد حس لوکس بودن، تجمل و رفاه شده است.
پاساژ آک مرکز همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب خدمات خود را به افراد ارائه می دهد و تقریبا در ماه یک تا یک و نیم میلیون نفر از این مرکز بازدید می‌کنند. پس بهتر است این مورد را از دست ندهید.

 

 

 

 

 

 

 

آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

کلمات کلیدی :
مرکز خرید آکمرکز,استانبول,مراکز خرید استانبول,مرکز خرید آکمرکز استانبول
آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید