آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
صفحه ی اصلی / بروکسل
بروکسل
0 0

این پارک زیبا در داخل "میدان اروپا"  در بروکسل واقع شده است و در حدود ده هکتار در سال 1880 پس از مختل کردن پارک بدنام جانورشناسی سلطنتی تاسیس شد. در سال های بعد، مدرسه ای در پارک احداث گردید ، اما ساخت و ساز مابقی ساختمان به خاطر صدمه زدن به محیط زیست حیوانی و گیاهی  پارک،  محدود شد و این ساختمان نیمه کاره تا به امروز به همان گونه رها شده است. ساختمان موسسه بلژیکی سلطنتی علوم طبیعی نیز در این پارک واقع شده است. از ویژگی های برجسته پارک، تالاب های  آن منحصر بفرد و چشمگیر آن و  نمونه های بسیار کمیاب از گیاهان و درختان است.این پارک در سال 1976 به طور عمده ای پاکسازی و درختان آن دسته بندی شده اند.

 

 

 

 

 

 

 

آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

کلمات کلیدی :
پارک لئوپارد,پارک لئوپارد بروکسل, بروکسل,دیدنی های بروکسل,جاذبه های گردشگری جهان
آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید