آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
صفحه ی اصلی / بروکسل
بروکسل
0 0

این پارک که در آن نمایشگاه بین المللی بروکسل نیز قرار دارد در شمال بروکسل احداث شده است. بنای آتومیم که برای نمایشگاه اکسپو پنجاه وهشت  در نظر گرفته شد، در این پارک واقع شده است و یکی از جاذبه های اصلی پارک بشمار میرود. کاخ صد ساله یکی از ساختمان های باقی مانده از نمایشگاه جهانی سال 1935 می باشد که در حال حاضر نیز  برای نمایشگاه های  تجاری استفاده می شود.این پارک نیز مقر استادیوم هیسل میباشد که در سال 1930 ساخته شده است. از دیگر مکان های جالب در پارک نمایشگاهی هیسل می توان به تئاتری با صفحه نمایش بزرگ ، یک پارک کوچک دیگر که نشان دهنده  مدل های مینیاتوری از ساختمان های معروف اروپا ،  یک پارک آبی نیمه گرمسیری و سیاره نما را نام برد.

 

 

 

 

 

 

 

آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

کلمات کلیدی :
پارک نمایشگاهی هیسل بروکسل,جاذبه های گردشگری بروکسل,دیدنی های بروکسل,آتومیم
آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید