آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
صفحه ی اصلی / بروکسل
بروکسل
0 0

این مجموعه  در مجاورت بنای اتومیوم ، قرار دارد و تمام بناهای تاریخی و مشهور اتحادیه ی اروپا در معرض دید تماشاگران قرار میگیرد. ساختمان با یک بیست و پنجم اندازه ی واقعیشان از تقریبا هشتاد شهر ، در این محل وجود دارد . کیفیت ساخت این مدل ها بسیار بالاست و راهنما درباره ی هر یک از مدل ها ، توضیحات لازم را به بازدید کنندگان ارائه می دهد. اروپای کوچک با داشتن حدودا سیصد هزار بازدید کننده در سال ، یکی از پربیننده ترین جاذبه های بروکسل بشمار میرود.استفاده از مدل هایی با فعالیت واقعی مثلا قطارها ، کارخانه ها ، صداهای مختلف ، قایق های ونیزی ، ترن های کابلی و غیذه این پارک را جذاب تر کرده است . در طراحی و کیفیت مدل ها ، استقامت آنها در شرایط مختلف آب و هوایی در نظر گرفته شده است و به علت هزینه ی زیاد ساخت ، بعضی از بناها با کمک مالی سایر کشورهای اروپایی ساخته و برای عموم عرضه شده است.

 

 

 

 

 

 

 

آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

کلمات کلیدی :
بروکسل,اروپای کوچک,جاذبه های گردشگری,دیدنی های بروکسل
آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید