آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
صفحه ی اصلی / بروکسل
بروکسل
0 0

شهر بروکسل پایتخت کشور بلژیک است. این شهر به پایتخت اروپا و شهر کمدی شهرت دارد. این شهر مرکز جامعه‌ی فرانسوی‌زبان بلژیک و مرکز ناحیه‌ی فلاندرز است. مقر اصلی بسیاری از نهادهای اتحادیه‌ی اروپا در شهر بروکسل است. یکی از جاذبه های این شهر موزه شکلات آن است که بسیار جالب و دوست داشتنی می باشد.

این مکان یک موزه جالب و بسیار خوشمزه است که تاریخچه و روند تولید کاکائو و شکلات را به خوبی نمایش میدهد. این موزه  از کشف کاکائو توسط آزتک تا به پیشرفت آن در مزارع کاکائو  آفریقا و اختراع بادام سوخته بلژیکی را مورد بررسی قرار داده است.  این موزه، داستان  شکلات ها را با عکس ها ، پوستر ، اسلاید و فیلم های کوتاه نشان می دهد . این موزه که در سال 1998 توسط خانم دراپس، یکی از خاندان شکلات ساز بلژیکی، توسعه و نمو یافت ، ساختمان سه طبقه این موزه به سال 1943بر می گردد.  موزه کاکائو و شکلات یک مجموعه بی نظیر از انواع شکلات ها است.در این موزه با نحوه تولید این شکلات ها آشنا می شوید و در بدو ورود، انواع مختلفی از کاکائو و شکلات را میتوانید تست کنید. در این موزه،  قالبهای شکلات متعلق به خانواده سلطنتی بلژیک نیز به زیبایی در معرض دید تماشاگران قرار گرفته است.

 

 

 

 

 

آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

کلمات کلیدی :
موزه کاکائو و شکلات,بروکسل,جاذبه های بروکسل,بلژیک
آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید