آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
صفحه ی اصلی / بروکسل
بروکسل
0 0

پارک بروکسل (Brussels Park) ، بزرگترین پارک شهر عمومی در مرکز بروکسل، پایتخت بلژیک می باشد. این پارک  توسط کاخ سلطنتی بروکسل، پارلمان بلژیک و سفارت ایالات متحده آمریکا احاطه شده است. کاخ سلطنتی، قصر رسمی پادشاهان بلژیک است که در پارک بروکسل قرار دارد و یکی از شگفت انگیز ترین ساختمان های واقع در پارک محسوب می شود.  در تابستان ، جشن های بزرگ و متنوعی در قلب این پارک برگزار می شود که بینندگان زیادی را به سوی خود جلب می کنند. در گوشه پارک بروکسل، یک تئاتر سلطنتی نیز وجود دارد که در تابستان برای عموم مردم فیلم های کوتاه و تاریخی از دوره سینمای صامت تاعصر حاضر پخش می کند.

رودخانه های طبیعی و مصنوعی زیادی در این پارک وجود دارد. فواره ها و آبفشانهای متنوع این پارک مبدل سمبل و نشان پارک شده است.

 

 

 

 

آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

 

کلمات کلیدی :
بروکسل,بلژیک,پارک,پارک بروکسل,جاذبه های بروکسل,Brussels Park
آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید