آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
صفحه ی اصلی / بروکسل
بروکسل
0 0

قصر استاکلت (Stoclet Palace) ، عمارت بزرگی است که بین سال های 1905 تا 1911 به سفارش شخصی به نام آدولف استاکلت در شهر بروکسل در بلژیک ساخته شد . طراحی این ساختمان را  معمار معروفی به نام جوزف هافمن  انجام داده و گفته می شود که بهترین کاری وی بود است . نقاشی های گوستاوکلیمت در سالن غذا خوری این عمارت قرار دارد .

چهار مجسمه سبز رنگ ، اثر فرانس متزنر روی سقف این  سالن قرار دارد . سایر آثار هنری این ساختمان همگی از برترین آثار معماری ، نقاشی و مجسمه ساز ها هستند . این ساختمان هنوز متعلق به خاندان استاکلت است و بازدید عمومی ندارد .


 

 

 

آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

کلمات کلیدی :
قصر استاکلت,بروکسل,بلژیک,جاذبه های بروکسل,Stoclet Palace
آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید