آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
صفحه ی اصلی / بروکسل
بروکسل
0 1

این میدان یکی از جاذبه توریستی بروکسل بشمار میرود و درحومه بنای اتومیوم و مجسمه مرد کوچک قرار گرفته است.  برج نود وهفت متری این بنا توسط معماری به نام یان ون رایسبروک  طراحی و بین سال های 1455 - 1420 در مرکز قسمت تجاری شهر ساخته شد.گراندپلیس اولیه ، شامل ساختمان ها و بناها با سبک متفاوت بوده . در سیزدهم اگوست 1695 ، مرکز شهر بی دفاع بروکسل ، زیر حمله شدید توپ های فرانسوی ویران گردید . پس از جنگ ، در طی چهار سال ، میدان گراندپلیس ، توسط اصناف شهر سبک های گوتیک و باروک ، بازسازی شد . گراندپلیس برای فرش گل بی نظیرش، صاحب شهرت جهانی میباشد . نمایش گل های بگونیا هر دو سال ، یک بار به مدت چند روز در اواسط ماه اگوست برگزار می شود و جهانگردان بی شماری به آن جذب میشوند . سازمان یونسکو در سال 1998 ، گراندپلیس را به عنوان میراث جهانی به جهانیان معرفی کرد.

 

 

 

 

 

آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

کلمات کلیدی :
بروکسل,میدان مرکزی,دیدنی های بروکسل,بلژیک,میدان مرکزی بروکسل
آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید