آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
کیش
0 0

اگر علاقه مند به اتومبيل سواري هستيد، اين ورزش مختص شماست. اگر هم نيستيد، يادتان باشد كه اين پيست يكي از بزرگ ترين پيست هاي خاورميانه است و با توجه به زيبايي هاي جزيره كيش، دنبال هيجان در جاي ديگري نباشيد و اين تجربه را، از دست ندهيد.

كارتينگ، يك تجربه ي هيجان انگيز براي همه است. ورزشي شاد و پر هيجان كه پايه ورزش اتومبيل راني حرفه اي است.
خودروهايي كه در اين ورزش استفاده مي شود، چرخ هايي كوچك، فرماني كوچك و صندلي كوچك دارند. از دور مثل اسباب بازي بچه ها به نظر مي آيد. اما هيجان آن تجربه اي فراتر از دنياي بچه ها را مي طلبد.
پيست كارتينگ كيش، يكي از بزرگ ترين پيست هاي خاورميانه و البته نخستين كارتينگ در ايران است كه طول آن 800 متر و عرض آن 7 متر مي باشد. این پیست روباز، پذیرای علاقمندان و گردشگران بسياري بوده و به عنوان میزبان اولین دوره مسابقات کارتینگ قهرمانی کشور فعاليت كرده و قدمي موثر براي نزديك شدن این رشته ورزشی به سطح استانداردهای جهانی داشته است. پیست کارتینگ جزیره کیش شامل موتورهاى چهار چرخ ATV و ماشین هاى کنترل از راه دور مي باشد.

استفاده از كارتينگ براي همه آزاد است و حداقل سن براي استفاده از كارتينگ 10 سال با حداقل قد 140 سانتي متر بوده و حضور والدين براي استفاده كنندگان زير 16 سال الزامي است.

 

 

آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

کلمات کلیدی :
کیش,کارتینگ,کارتینگ کیش,پیست کارتینگ
آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید