آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
کیش
0 0

جزیره زیبای هندورابی، الماس درخشانی است واقع در شمال غربی خلیج فارس با مساحتی حدود 22 کیلومتر مربع که قطر بزرگ آن حدود5/7 کیلومتر می باشد. همچنین این سرزمین هموار و بدون هیچ گونه عارضه طبیعی بوده که در حدفاصل میان دو جزیره کیش و لاوان قرار گرفته است.
بلندترین نقطه جزیره 21 متر بوده که از یک رشته ارتفاعات کوتاه پوشیده شده است. کرانه های شمالی و شرقی آن با شیب ملایمی به سوی دریا و چشم انداز شمال جزیره، رشته کوه های زاگرس می باشد. همچنین کرانه های غربی و شمالی جزیره از صخره های مرجانی بسیار زیبایی پوشیده شده که قایقرانی در میان این صخره ها و غارهای مرجانی، لحظات شیرینی را در یادها ثبت خواهد کرد.

سواحل مرجانی هندورابی زیستگاه مهمی در منطقه برای انواع آبزیان به شمار می رود. ازجمله این آبزیان که در فصول خاص در اطراف جزیره دیده می شوند دلفین های زیبای خلیج فارس می باشند. همچنین لاک پشت های دریایی از اواسط اسفند تا نیمه خردادماه جهت تخم گذاری به سواحل این جزیره می آیند که مناظری دیدنی را بوجود می آورد.

این جزیره سرزمینی هموار و تقریباً بدون عارضه طبیعی است. این جزیره از یک رشته ارتفاعات کوتاه پوشیده است و کرانه های شمالی و شرقی آن با شیب ملایمی به دریا منتهی می شوند. اما کرانه های غربی هندورابی کاملا صخره ای و بلند می باشد . مجاورت با دریا، اغلب موجب بالا رفتن میزان رطوبت و شرجی شدن هوا در این جزیره می شود .

در سال های اخیر سازمان منطقه آزادکیش گام های بلندی را جهت تبدیل جزیره هندورابی به یکی از جذابیت های گردشگری جزيره کیش برداشته است. جذب سرمايه گذار، نصب اسكله شناور و ايجاد زير ساخت هاي اوليه در مجموعه گردشگري همچون، آب، برق و فاضلاب از اقدامات انجام شده است. جاده دور جزيره (رینگ پیرامونی) به طول 17 كيلومتر و عملیات تکمیلی مربوط به ساختمان مهمانسرای جزیره هندورابی و 50 كمپ و ويلا در حال اجرا است. همچنين در مجموعه گردشگري جزيره هندورابي، رستوران، كافي شاپ و پيست پياده روي در حال ساخت می باشد. اختصاص خودروهاي شاسي بلند و موتورهاي سه چرخ براي براي گشت در جزيره از برنامه هايي است كه براي گردشگران هندورابي تدارك ديده شده است.

 

 

 

آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

کلمات کلیدی :
کیش,جزیره هندورابی,گردشگری,خلیج فارس
آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید