آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
آژانس گردشگری روشنی گشت
کیش
0 0

در سفر به کیش حتما از این مکان دیدن کنید.

مجموعه درخت سبز، اشاره به فضای تفریحی است كه در كنار كهن ترين درخت منطقه احداث شده است. سرسبزي محوطه ساختمان‌ها، نرده‌هاي چوبي و پياده‌روهاي اين مجموعه، تداعي گر مناطق شمالي كشور مي باشد. درخت كهن سال اين مجموعه، يك درخت "لور" است و اين احتمال مي رود بين 500 تا 600 سال عمر داشته باشد.
اين مجموعه در مسير آبرفتي طولاني ترين آبراهه هاي باستاني كيش، واقع شده است. جايي كه از سر سبزي خاصي برخوردار است و در منطقه ي شمالي جزيره قرار گرفته و به دره پرتغالي ها نيز معروف است.
نكته ي اصلي جذابيت اين مجموعه، هيبت افسانه اي درخت سبز مي باشد كه درختي كهن سال و عظيم است. بر شاخه هاي اين درخت، گره هايي با نخ يا پارچه ديده مي شود كه در نگاه اول آن را به نوعي مقدس مي نماياند. عقيده گروهي از مردم اين است كه اين درخت شگون داشته و به همين دليل به قصد برآورده شدن نيازهاشان، پارچه‌هايي به شاخه‌هاي آن مي‌بندند.
مجموعه درخت سبز در مجاورت دو جاذبه مهم گردشگري كيش واقع شده است. شما مي توانيد، تنها پس از چند دقيقه پياده روي از جاذبه هاي "شهر باستاني حريره" و "آب انبار سنتي" در مجاورت مجموعه درخت سبز ديدن فرماييد.

«مجموعه درخت سبز» با آلاچيق هاي زيبا و محل هاي متعدد پخت كباب، براي استراحت و بازديد رايگان گردشگران بازسازي شده است. مسير هاي پياده رو آن با چراغ هاي فانوسي شكل و فضاي هميشه سبز و گل هاي كاغذي رنگارنگش، شما را به سوي جاذبه اصلي اين مجموعه هدايت مي كند.

 

 

 

آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از14 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم وگردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تورهای دبی، تایلند، مالزی، ترکیه، ارمنستان و چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد بانرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

شماره تماس :   88901967    -    09101480940

کلمات کلیدی :
کیش,درخت سبز,دیدنی های کیش
آژانس گردشگری روشنی گشت
خدمات ما
آژانس روشنی گشت مفتخر است با بیش از18 سال سابقه درخشان در صنعت توریسم و گردشگری مجری مستقیم و برگزار کننده تور دبی، تور تایلند، تور مالزی، تور ترکیه، تور ارمنستان و تور چین و چارتر کننده روزانه پروازهای کیش و مشهد با نرخ های فوق العاده ارزان و امکان خرید بلیط با کارت های عضو شبکه شتاب به صورت آنلاین در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان عزیز و گرامی می باش ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین تورها، آخرین تخفیف ها و آخرین اخبار ما مطلع شوید!

امتیاز بدهید !
روشنی گشت را در گوگل محبوب کنید